Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Goldfinch Investments Sp. z o.o.

Goldfinch Investments Sp. z o.o.

Na OLX od marzec 2021

Ostatnio online wczoraj o 12:20

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Goldfinch to centrum usług wspólnych będące częścią niezawodnego ekosystemu biznesowego. Dynamicznie rozwijamy się w wielu dziedzinach, takich jak: rekrutacja, kadry i płace, usługi prawne czy serwis IT. Jako pracodawca zapewniamy stabilne zatrudnienie i szerokie możliwości rozwoju w ramach struktury skupiającej wyjątkowych specjalistów i wysoce efektywne podmioty biznesowe.

Pasja, współpraca i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia przekuwamy ambitne plany w zrealizowane cele.
DYSKONT PALIWOWY

Dynamicznie rozwijająca się sieć stacji paliw klasy premium zlokalizowanych w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych. Marka Dyskont Paliwowy nieustannie umacnia swoją pozycję wyznaczając nowe standardy na rynku sprzedaży paliw.

PICARO

Sieć trzygwiazdkowych hoteli i restauracji zlokalizowanych w sąsiedztwie dróg krajowych i autostrad, które uzupełniają naszą ofertę skierowaną do podróżnych. Naszym przepisem na sukces w branży HoReCa jest współpraca ze specjalistami, którzy aktywnie kształtują ofertę i standardy Picaro.

MYJNIA TIR

Jedyna w Polsce sieć myjni samochodów ciężarowych. Najwyższy standard usług dla kierowców zawodowych.

DYSKONT WALUTOWY

Sieć kantorów rozmieszczonych przy największych trasach tranzytowych zachodniej Polski. Bezpieczna wymiana walut- zawsze po drodze i po korzystnym kursie.

ROUTE A4

Nowoczesne serwisy samochodów ciężarowych i osobowych, wyspecjalizowane w kompleksowej obsłudze tachografów cyfrowych oraz serwisie ogumienia.
 

Kontakt

  • Boh. II AWP 64
  • 59-900 Zgorzelec
Pokaż na mapie

    Darmowa aplikacja na Twój telefon